KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17537205

nr 1753 7205

Oidentifierad konstnär. A. Gd. Rai, Signerad, Ubud, Bali. Olja på duk, 49x64 cm, yttermått inklusive ram: 60x76 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:48:05

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor